Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Partagás Serie E No.2 5kusů

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis značky Partagas

Doutníky přivedl na trh jejich tvůrce Don Jaime Partagas již v roce 1827. Po jeho smrti převzal vlastnictví značky těchto věhlasných doutníků Ramon Cifuentes. Doutníky po dobu své historie získaly řadu významných ocenění a staly se takřka kubánským národním pokladem. Dodnes jsou vyráběny v tradiční továrně Partagas v mnoha různých velikostech a provedeních. Získali si pověst velmik valitních prémiových dountíků rozmanitých chutí a vůní. Jsou velmi intenzivní a nezaměnitelné.

Popis doutníku Partagás Serie E No.2

Partagas Serie E No.2 je skvělý, plný doutník s krycím listem zlatavě hnědé barvy, který slabě voní cedrem a čokoládou. Na začátku kouření jsou patrné lehce dřevité a zemité tóny. Později se vůně a chuť prohlubuje a přechází ve výrazné tóny cedru, espressa a sena. Jedná se omladé doutníky se zajímavou, originální chutí, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. Jejich pokouření poskytuje nevšední zážitek.

Parametry

Kusů v balení: 5 (dřevěná krabice)
Délka x prstýnek: 140 mm x 52
Tvar: Duke
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:1655,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz