Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

La Flor Dominicana Cameroon Cabinet No.3 1 kus

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Litto Gomez, majitel firmy La Flor Dominica, dává již mnoho let vznik těm nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším doutníkům světa. Jeden z jeho posledních výtvorů je Cameroon Cabinet. Tento doutník tvoří africký Cameroon wrapper, který mu dodává výraznou kořeněnou chuť, zbytek směsi se skládá z výběrových dominikánských a nikaragujských tabáků. La Flor Dominicana patří mezi nejpříjemnější zástupce Cameroon doutníků a to zejména pro svoji dokonale vyváženou chuť a sílu.

Jeho konzistence chutí a hladkého kouře od začátku až do konce jasně ukazuje precizní ruční zpracování. Po počátečních zemitých tónech se chutě dále rozvinou a ucítíte tóny pražených oříšků, citrusů, cedru a mladé borovice. Budete si připadat znovu jako dítě, které ochutnalo sladký bonbón, nebudete chtít přestat. Pokud jste fanouškem La Flor Dominica, musíte ho bezpodmínečně vyzkoušet!

Parametry

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná fólie)
Délka x prstýnek: 118 mm x 40
Tvar: Petit Corona
Země: Dominikánská republika
Výroba: Ruční balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:126,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz