Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Montecristo Open Regata Tubos 3 kusy

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Značka Montecristo bezpochyby patří mezi nejpopulárnější na světě a nesmí chybět v žádném humidoru. Byla založena roku 1935 a podle klasifikace Habanos SA je jedná o globální značku s největším podílem na trhu. Její jméno bylo inspirováno slavným románem Alexandra Dumase Hrabě Monte Cristo. Tato kniha byla údajně velmi oblíbená mezi "torcedores" (baliči doutníků), kteří si ji nechávali předčítat při své práci. Symbolem značky se stalo logo s šesti meči tvořící trojúhelník, uvnitř se nachází "Fleur-de-lis" – symbol kytice lilií.

Seznamte se s doutníkem z čerstvé Montecristo Open Line. Již na první pohled jde o elegantní dílo a tento skvělý dojem ještě umocní druhý prstýnek se zlatým písmem. Při výrobě Montecristo Open Regata byl použitý prémiový kubánský tabák s jemnou travnatou chutí obohacenou o kožené tóny. Je svěží a zábavný a bezpochyby uchvátí všechny, kteří rádi uvítají ve světě kubánských doutníků něco nového.

Parametry

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná fólie)
Délka x prstýnek: 135 mm x 46
Tvar: Torpedo
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:837,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz