Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Partagas Coronas Junior Tubos 25 kusů

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Pokud existuje opravdu známá továrna na doutníky v Havaně, je to Partagas. Najdete ji v samotném centru města na Industria street číslo 520, přímo za budovou Kapitolu. Založena byla roku 1845 Donem Jaimem Partagasem a od samého počátku hrdě nese jeho jméno. Doutníky Partagas jsou jasně rozpoznatelné svojí hlubokou zemitou chutí. Charakter této směsi spočívá v použití výběrového tabáku z regionu Vuelta Abajo, který je známý svou nezaměnitelnou bohatostí chutí a vůní. Portfolio značky zahrnuje širokou škálu tvarů i velikostí.

Ve velikosti Coronitas a ve stylové hliníkové tubě žluté barvy se skrývá subtilní Partagas Coronas Junior Tubos, středně silný doutník s peprnou zemitou chutí. Ve srovnání s jinými zástupci Partagas je mírnější a lehčí. Doporučená doba pro jeho stárnutí je minimálně dva roky. Malé provedení a elegantní tuba jsou vhodné zejména pokud jste na cestách a i tehdy si chcete vychutnat příjemné chvíle s kubánským doutníkem.

Parametry

Kusů v balení: 25 (dřevěná krabice, hliníkové tuby)
Délka x prstýnek: 117 mm x 40
Tvar: Petit corona
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:4175,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz