Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Romeo y Julieta Piramides Anejados 25 kusů

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Doutníky Romeo Y Julieta patří mezi nejslavnější doutníky kubánské produkce. Tato značka byla založena již v roce 1873 a nabízí opravdu nepřeberné množství doutníků různých velikostí a formátů. Během svojí existence získaly řadu těch nejvyšších ocenění v prestižních časopisech a médiích. Mezi velké milovníky těchto doutníků patřil i prezident Sir Winston Churchill. Jedné se vesměs o plné doutníky mimořádných chutí a vůní, jsou hrdým zástupce produkce kubánských doutníků a patří mezi nepopulárnější kubánské doutníky ve světě.

Doutník je vyjímečný už jen tím, že se jedná o formát torpedo, kterých je v produkci kubánských doutníků jako šafránu. Doutníky jsou stařené 5-8 let, vyrobené z pečlivě vybraných tabákových listů. Velmi příjemné aroma sebou nese tóny muškátových oříšků a skořice, nakonci kouření se jazyka lehce dotknou poznámky černého pepře a orientálního koření.

Parametry

Kusů v balení: 25 (dřevěná krabice)
Délka x prstýnek: 156 mm x 52
Tvar: Torpedo
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:13567,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz