Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Montecristo Churchills Anejados 1 kus

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Značka Montecristo bezpochyby patří mezi nejpopulárnější na světě a nesmí chybět v žádném humidoru. Byla založena roku 1935 a podle klasifikace Habanos SA je jedná o globální značku s největším podílem na trhu. Její jméno bylo inspirováno slavným románem Alexandra Dumase Hrabě Monte Cristo. Tato kniha byla údajně velmi oblíbená mezi "torcedores" (baliči doutníků), kteří si ji nechávali předčítat při své práci. Symbolem značky se stalo logo s šesti meči tvořící trojúhelník, uvnitř se nachází "Fleur-de-lis" – symbol kytice lilií.

Tabákové listy použité k výrobě Montecristo Anejados jsou stařené 5-8 let. Kouření těchto doutníků je opravdovým zážitkem, na který se jen tak nezapomíná. Jsou středně silné, kouření provází poctivý mléčný kouř. Aroma je nasládlé s tóny karamelu, koriandru a pečeného chleba. Nenechte si ujít tento jedinečný doutník.

Parametry

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná fólie)
Délka x prstýnek: 178 mm x 47
Tvar: Churchill
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:661,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz