Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Ramon Allones Club Allones 1 kus

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Řada doutníků Club Allones má za sebou divokou historii. Prošla četnými změnami vlastníků, ale to jí ani v nejmenším neubralo na kvalitě. Jedná se pravděpodobně o první doutníky balené v takzvaném 8-9-8 stylu a uložené do krabičky zdobené štítky z vyraženým logem značky. Ta je průkopníkem krabiček a obalů, jak je známe dnes. Všechny doutníky z řady jsou směsí tabáku Vuelta Abajo. Ten je známý pro intenzivní a komplexní chuť. Jedna z nejstarších řad zahrnuje pouze ručně vyráběné doutníky a díky svému inovátorství má významné místo v historii.

Doutník Club Allones působí silným dojmem i před zapálením. Podle příchuti byste měli být schopni rozeznat, že se jedná o poměrně mladý doutník. Mladost mu dodává na intenzitě a kyselosti. Neobávejte se však příchuti amoniaku. Ucítíte neobvyklou chuť exotických červených paprik, po kterých následují náznaky chuti tmavé čokolády a sypaného kakaa. Užijte si i obklopení kouřem. Když jím vyvoníte pracovnu, nebudete litovat. Ponoříte se do vzpomínek a dokončíte tak tento jedinečný zážitek.

Parametry

Kusů v balení: 1 (celofán + fólie)
Délka x prstýnek: 135 mm x 47
Tvar: Corona Grande
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:337,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz