Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Ramon Allones Club Allones 10 kusů

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Řada doutníků Club Allones má za sebou divokou historii. Prošla četnými změnami vlastníků, ale to jí ani v nejmenším neubralo na kvalitě. Jedná se pravděpodobně o první doutníky balené v takzvaném 8-9-8 stylu a uložené do krabičky zdobené štítky z vyraženým logem značky. Ta je průkopníkem krabiček a obalů, jak je známe dnes. Všechny doutníky z řady jsou směsí tabáku Vuelta Abajo. Ten je známý pro intenzivní a komplexní chuť. Jedna z nejstarších řad zahrnuje pouze ručně vyráběné doutníky a díky svému inovátorství má významné místo v historii.

Doutník Club Allones působí silným dojmem i před zapálením. Podle příchuti byste měli být schopni rozeznat, že se jedná o poměrně mladý doutník. Mladost mu dodává na intenzitě a kyselosti. Neobávejte se však příchuti amoniaku. Ucítíte neobvyklou chuť exotických červených paprik, po kterých následují náznaky chuti tmavé čokolády a sypaného kakaa. Užijte si i obklopení kouřem. Když jím vyvoníte pracovnu, nebudete litovat. Ponoříte se do vzpomínek a dokončíte tak tento jedinečný zážitek.

Parametry

Kusů v balení: 10 (dřevěná krabice)
Délka x prstýnek: 135 mm x 47
Tvar: Corona Grande
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:3370,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz