Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Guantanamera Puritos 5 kusů - 4 balení

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Strojová výroba doutníků Guantanamera byla zahájena v roce 2002 v Kubě. A právě díky způsobu výroby, mají doutníky pevný vzhled a příznivou cenu. Nevyrábí pouze doutníky klasické velikosti, ale zabývají se i výrobou minidoutníků. Jsou vhodné především pro začátečníky. Vysoce kvalitní listy z oblasti Vuelta Arriba nezůstaly tak dlouho v procesu zrání, proto je jejich chuť jemnější a schůdnější pro méně zkušené chuťové pohárky. Poskytují hodnotný vstup do kuřácké komunity. Začátečník se na nich může naučit rozeznávat jemné chuťové linie a pomalu se nechat odloudit obláčkem kouře do země neprobádaných chutí.

Hledáte ideální společnost k šálku kávy a příjemnému posezení na zahrádce v italském stylu? Pak zvolte doutník Puritos z řady Guantanamera. Chcete polechtat chuťové pohárky na zahradní party ve slunném dni a zároveň neprovokovat nezasvěcené nekuřáky? Pak je Puritos přesně tím, co hledáte. I v této velikosti, řadící se do skupiny minidoutníků, objevte temperament a nespoutanost kubánské kultury. Při prvním doušku kouře cítíte med a netušíte, zdali doutník sníst či vykouřit. Následně doutník přitvrdí a vy se koupete v intenzivní chuti zeminy a koření.

Parametry

Kusů v balení: 5x4 (kartonová krabička)
Délka x prstýnek: 106 mm x 29
Tvar: Mini
Země: Kuba
Výroba: Strojové balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:480,-Kč

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz