Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Romeo y Julieta Puritos 5 kusů - 3 balení

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Přes 130 let stará řada doutníků je pojmenována po Shakespearově mistrovském díle a založená na Kubě. Její popularita vyskočila ve 20. století díky Winstonovi Churchillovi a jeho návštěvě Havany v roce 1946. Jeden z rozměrů značky je věnován jeho cti. Po kubánském embargu se výroba přestěhovala do Dominikánské republiky, kde jsou vyhledávané pro svoji konzistenci a chuť. Nyní se doutníky Romeo y Julieta vyrábějí ručně v proslulé továrně Tabacalera de Garcia.

Nenechte se zmást menšími rozměry doutníku Puritos. I tak vám poskytuje plnohodnotný zážitek z kouření díky jedinečné kombinaci nejvybranějších listů tabáku. Po zapálení doutníku ucítíte jemně pikantní, přitom hladkou příchuť, která trvá až do konce první třetiny. Tady nastává změna. Nechte do sebe vstoupit aroma horké čokolády a dlouhověkého cedru. V poslední třetině si užívejte hustého, mléčného kouře, který vás obalí a přikryje vůní vlhké zeminy. Díky menší velikosti se báječně hodí i pro každodenní kuřáky. I balení je praktické velikostí a hodí se do kapsy každého gentlemana či milovnice doutníků.

Parametry

Kusů v balení: 5x3 (kartonová krabička)
Délka x prstýnek: 106 mm x 26
Tvar: Mini
Země: Kuba
Výroba: Strojové balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:485,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz