Zákaz prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18-ti let. Upozorňujeme, že objednávka tabákových výrobků nabývá platnosti až po ověření, že zákazník je starší 18-ti let.

Cohiba Piramides Extra Tubos 1 kus

doutníky

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Popis doutníku

Doutníky Cohiba patří bez nadsázky mezi jedny z nejstarších a nejlepších doutníků na světě. Základ jejich vzniku dal již v roce 1492 první kontakt s nově objeveným kubánským ostrovem, kdy se u něj se svou lodí Santa Maria objevil Kryštof Kolumbus. Tamní indiánský kmen již tehdy kouřil smotky listí. Doutníky Cohiba jsou vyráběny v omezeném množství, pouze z těch nejkvalitnějších a pečlivě vybraných surovin.

Doutníky Cohiba Piramides Extra Tubos jsou poměrně nové doutníky jenž byly uvedeny na trh v únoru roku 2012 u příležitosti festivalu Habanos. Doplňují známou řadu "Línea Clásica". Doutníky mají krásně hladký povrch s minimem žilek. Krycí list je zlatavě hnědé barvy, Jedná se o plné doutníky výrazné chuti a vůně. Převládají zde tóny cedru a čerstvé hlíny. Z počátku kouření jsou patrné tóny černého pepře a pravé kůže. Úžásný je v samém středu kde propuká ve výraznou vůni ořechů, čerstvě nasekané trávy a pálivé papriky. Nakonci kouření potom pomalu doznívá a odchází s jemně kořeněnými tóny. Po celou dobu poskytuje poctivý, hustý, mléčný dým. Cohiba Piramides Extra je prostě skvost, který musíte vyzkoušet.

Parametry

Kusů v balení: 1 (hliníková tuba, uzavíratelná fólie)
Délka x prstýnek: 160 mm x 54
Tvar: Figurado
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Vaše cena vč. DPH:878,-Kč

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz